Vaillant Kombi

1874 yılında girdiği ısıtma ve havalandırma sektöründe bir Dünya markası olan Vaillant Kombi günümüzde de kalitesinden ödün vermeden çalışmasına devam ediyor. Neredeyse 150 yıla uzanan tecrübeye sahip olan marka;  ısıtma sistemlerinde öncü olan isimlerin başında yer alıyor.

Vaillant; Teknolojiye Şekil Veren Bir Alman Markası

Sektörde en eski firmalardan biri olma ünvanına sahip olan Vaillant markası; en son teknoloji kullanarak ürettiği kombi cihazlarıyla rakiplerine şapka çıkarttırıyor! Vaillant, araştırma geliştirme faaliyetlerini hep yüksek düzeyde tutarak; daha faaliyet gösterdiği ilk günden başlayarak günümüze geldiği kadarıyla ısıtma sistemlerini geliştiren bir marka olma özelliğine sahiptir. Sektöre kazandırdığı devrim niteliğindeki ürünlerle başlangıçların mimarı Vaillant günümüz kombisinin mucididir. Gelecek için çalışmayı prensip edinen Vaillant kombi son modelleriyle de teknolojiye yön vermektedir.

Vaillant Kombi Modelleri Evinizi Isıtırken İçinizi Ferahlatıyor

Ekolojik unsurları dikkate alarak yeşili koruyan Vaillant kombi modelleri; Enerji İlişkili Ürünler yönetmeliğine tam anlamıyla uyduğundan, A sınıfı enerji verimliliğine sahip ürünler olarak doğaya da katkıda bulunmaktadır. Çevresel etki alanında standartlarını hep yüksek tutmuştur. Vaillant kullanıcıları; evlerinde bulunan kombi ile tasarruflu bir doğalgaz kullanırlarken, çevreye zarar vermemenin iç rahatlığıyla hem huzurlu hem de sıcak bir ortama sahip olurlar. Vaillant firması, son tasarımlarından olan Vaillant Green iQ 36 kombi ile doğaya karşı hassasiyetini bir kez daha gözler önüne seriyor. %85 geri dönüştürülebilen malzemeden üretilmiş bu model tüm doğalgaz kullanıcıların beğenisini kazanıyor.

Estetik Görüntüsü ve Kalitesiyle Sizden Tam Puan Alacak!

Vaillant, ürettiği kombi cihazlarında yoğuşma teknolojisinin son trendlerini yakalarken; artık evlerin iç dizaynına dahil olan kombilere estetik bir şıklık da kazandırmıştır. Görünüşüyle önce kalbinize sonra evinize girecek olan kombiler; kaliteli malzemelerin bir araya getirilmesiyle oluşturulmuş sağlam yapısı ile uzun süreli kullanımınıza uygun olarak tasarlanmıştır. Sizin ve evinizin ihtiyaçlarını ayrıntılı bir şekilde düşünmüş olan Vaillant kombiler kumanda panellerindeki tek dokunuşla fonksiyonlar arası geçiş özelliği, cihazınıza ait bütün ayarları yapabilmeniz için kolaylık sağlar. Ayrıca düşük su basıncında bile XL düzeyinde sağladığı sıcak su sabit ısıda kalarak, suyunuzu rahat ve keyifli kullanmanıza olanak verir. Azalan fatura tutarlarına yansıyan yüksek verimli kullanımı ile ısıttığı evinizden çıkmak istemeyeceksiniz!

En Son Model Vaillant Kombiler Yenikombi’de Sizleri Bekliyor

Herkes için konforlu yaşam sağlayan Vaillant markasının, kombi ihtiyacınız doğrultusunda hazırladığı tüm ürünleri Yenikombi tek bir başlık altında toplayarak sizlere satın alma kolaylığı sağlar. İnternet sitemiz üzerinden ilginizi çeken Vaillant Kombi modellerinin fiyat performans özelliklerini mukayese edebilirsiniz. Haftanın her günü istediğiniz saatte ulaşabileceğiniz müşteri temsilcilerimizden ürün hakkında bilgi alabilir, satın almak istediğiniz ürüne Yenikombi güvencesiyle hemen ulaşabilirsiniz.