Demirdöküm Nitromix

Isınma için ev ve işyerlerinde en yaygın kullanılan cihazlardan biri olan kombiler arasında, Demirdöküm Nitromix kombi modeli özellikleriyle fark yaratıyor! Gerek yeni doğalgaz kullanıcıları gerekse kombisini değiştirmek isteyenlerin en çok araştırma yaptığı Nitromix ise Demirdöküm markasının en sık bahsedilen modelleri arasına girmeyi başarıyor.

Dünya Çapında Ödüllendirilmiş Bir Tasarım

%100 Türk tasarım ve yerli üretim olan dünya çapında ise yüksek bir itibara sahip olan Good Desing ve Green Good Desing tasarım ödüllerine sahip olan Demirdöküm Nitromix diğer modellerle karşılaştırıldığında tasarımındaki geniş dijital ekranıyla öne çıkıyor. Aydınlık ekranı sayesinde görüşünüz daha da netleşirken, çevirmeli düğmesi sayesinde ayarlaması kolaydır. Ayrıca ekranda aynı anda bulunan musluk ve kalorifer işaretleriyle kafa karışıklığı olmadan suyun ve ısının kaç derece olduğunu görme imkanı sağlar. Bar değerinin de ekranın sağında bulunması ısı ayarlarını yaparken kullanım kolaylığı sağlayan önemli fonksiyonlarından sadece bir tanesidir…

Sıcak Su İçin Enerjinizi Boşa Harcamayın!

Sıcak suyu anında kullanmaya başlamak kombilerde aranılan özelliklerin başında geliyor. Suyun ısınmasını beklerken harcanan su ve ısıtma için harcanan enerji sadece bütçeye değil ülke ekonomimize de zarar veriyor. Bunun önüne geçmek için son teknolojiyi kullanan Demirdöküm Nitromix 1.5 litrede sıcak su sağlayarak hızlı sıcak su konforunu sizlere yaşatıyor. Yüksek ısıtma ve su kullanım verimliliğinde A sınıfı olması yüksek tasarruf imkanı sağlıyor. Bu sayede suyunuz da eviniz de ideal ölçüde ısınırken, siz de bütçenize ve evinize katkıda bulunmuş olursunuz.

Nitromix; Akıllı Çözümler Konforlu Evler Yaratır

Demir döküm Nitromix akıllı ısıtma sensörleriyle fan hızını ayarlayıp ortamın ihtiyacına uygun çalışma sağlayarak; ısıyı havanın durumuna göre ayarlar ve evin içerisini ideal ısıda tutmayı başarır. Böylece kombiniz, havanın durumuna göre yapmanız gereken müdahaleleri en aza indirgeyerek size konforlu bir yaşam alanı yaratır.  Nitromix kombi, alışkanlıklarınızı öğrenip istenen sıcaklığı kaydeden Migo’yla da uyumludur. Ayrıca akıllı oda termostatı Migo’yu telefonunuzla kullandığınızda dilediğiniz yerden kombinize müdahale edebilir ve böylece tasarruflu kullanım elde etmiş olursunuz. Akıllı oda termostatı Migo hakkında bilgi almak için sitemizin iletişim kanallarını kullanarak bizimle anında iletişime geçebilirsiniz.

Demirdöküm ısıtma sistemindeki birçok üründe Türkiye’de öncü olmuş bir şirket olma özelliğiyle ön plana çıkarken, ürünlerini teknolojiye uygun hale getirmesiyle de evlerin vazgeçilmezi olmuştur. Demirdöküm şirketinin teknolojide gelişmeleri takip ederken; yenilenen akıllı ısıtma sistemlerini ürettiği kombilere uygulaması, kombilerin estetik görüntüsünden taviz vermemesi, uzun ömürlü olması gibi özellikleri sayesinde birçok kullanıcının ilk tercihi olmaktadır. Demirdöküm Nitromix kombi de genleşme özelliği sayesinde yüksek sıcaklıklara dayanarak yüzey üzerinde çatlakları engelleyen ve böylece uzun ömürlü bir performans sağlayan ürünlerin başında gelmektedir.

Demirdöküm kalitesi Yenikombi güvencesiyle alınır! Sizde hemen arayın, kampanyaları kaçırmayın!