Bosch Kombi Modelleri

1895 yılından günümüze geçen süreç içerisinde edindiği deneyimleri teknolojik üstünlüğe dönüştüren Bosch kombi modelleri yaşam alanlarınızda fark yaratıyor. Piyasaya sunduğu Condens ailesinin her modeli kullanıcılar tarafından oldukça ilgi görüyor.

Bosch Kombiler Alman Teknolojisi Yerli Üretimle Değer Kazanıyor

Enerji verimliliği sağlayan üstün teknolojiyi kullanan Bosch markası, en yeni ürünlerini 27 yıldır Türkiye sınırları içerisinde bulunan dünyadaki en büyük fabrikasında tasarlamaktadır. Alman teknolojisinin temelleriyle kurulan bu fabrika; çağımızın en yeni teknolojiye sahip kombi cihazlarını kullanıcılarının beğenisine sunmaktadır. Müşteri odaklı olarak geliştirilen Bosch kombi modelleri doğalgaz kullanıcıların yaşamlarına değer katma düşüncesine uygun olarak üretilir. Kullanıcıların ihtiyaçları göz önünde bulundurularak piyasaya sunulan bu cihazlar, beklentilerin üzerinde performans sağlayarak hayatı kolaylaştırıyor. Uzun ömürlü kullanım sağlayan Bosch kombi modelleri ErP yönetmeliğine uygun olarak üretilmesi ile doğa dostu bir yapıya sahip olmasının yanı sıra enerji tasarrufu da sağlıyor.

Kullanım Tercihi Ne Olursa Olsun; Karar Hep Bosch’tan Yana Yapılır!

Bosch Condens ailesi her eve ve kişiye uygun modelleriyle kullanıcıların ilgisini çekiyor. Bosch Kombi modellerini teknik özelliklerini kısaca gözden geçirecek olursak;

Bosch Condens 2200i W modeli: 20 kW ve 24 kW nominal ısı kapasite seçenekleri bulunmaktadır. Sıcak su ısıtma kapasitesi iki seçenekte de 25 kW özelliğindedir. Bu model 1:5 modülasyon aralığındadır.  Ses seviyesi 20 kW / 43 dB ve 24 kW / 45 dB şeklindedir.

Bosch Condens 2500 W modeli: 24 kW nominal ısı kapasitesine sahiptir. Sıcak su ısıtma kapasitesi 24 kW özelliğindedir. Bu model 1:4 modülasyon aralığındadır.  Ses seviyesi 47 dB şeklindedir.

Bosch Condens 2300i W modeli: 24 kW nominal ısı kapasitesine sahiptir. Sıcak su ısıtma kapasitesi 28 kW özelliğindedir. Bu model 1:8 modülasyon aralığındadır. Ses seviyesi 44 dB şeklindedir.

Bosch Condens 7000 modeli: 24 kW ve 30 kW nominal ısı kapasite seçenekleri bulunmaktadır. Sıcak su ısıtma kapasitesi 24kW kapasitede 28 kW ve 30kW kapasitede 35 kW özelliğindedir. Bu model 1:10 modülasyon aralığındadır. Ses seviyesi her iki seçenekte de 50 dB şeklindedir.

Bosch Comfort Condense modeli: 30 kW ve 35 kW nominal ısı kapasite seçenekleri bulunmaktadır. Sıcak su ısıtma kapasitesi 30 kW kapasitede 30 kW ve 35 kW kapasitede 35 kW özelliğindedir. Bu model 1:4 modülasyon aralığındadır. Ses seviyesi 30 kW / 53 dB ve 35 kW / 54 dB şeklindedir.

Yenikombi ile Bosch Kombi Modellerine Tek Tuşla Anında Sahip Olabilirsiniz

Günümüzde bir ihtiyaç niteliği taşıyan kombileri Bosch kalitesi ile almak isteyen doğalgaz kullanıcıları, alacakları Bosch kombi model seçiminde nasıl bir yol izlemeleri gerektiğini merak ediyor. Evinizin büyüklüğü, kullanılan banyo ve musluk sayısı, evin yalıtımı durumu, pencere ve kapılarda oluşabilecek ısı kaybı gibi pek çok durum, yaşam alanınızın sıcaklığını ve ısı muhafazasını etkilediğinden size en uygun kombi modelini bulmak için uzman danışmanlara müracaat etmek önemlidir. Yenikombi internet sitemizin iletişim bölümünden ulaşabileceğiniz müşteri danışmanlarımız konuyla ilgili sizlere yardımcı olmak için haftanın her günü hizmet vermektedir. Bosch modellerine ait diğer özellikler ve fiyatlar hakkında bilgi edinmek için sitemizde bulunan ürünlere göz atabilirsiniz. Online mağazamızdan sepete ekle seçeneğiyle, seçtiğiniz ürünü anında satın alabilirsiniz.

Vakit kaybetmeyin Yenikombi ile zamandan kazanın!