Buderus Kombi GB122i

Tüm Zamanların en iyi markalarından Buderus Kombi GB122i modeliyle ısıtma sistemleri alanında diğer kullanılan modeller karşısında farkını ortaya koyuyor. Markanın piyasaya sunmuş olduğu en yeni modellerden olan GB122i özellikleriyle de göz dolduruyor.

Yılların Deneyimine Sahip Buderus Kombi Kullanıcıların Tercihlerinde Üstünlüğe Sahiptir

Yaşam alanlarının ısı ihtiyaç kapasitesine göre kullanılacak olan kombiler çeşitlilik göstermektedir. Her eve uygun kombi ihtiyacı farklı olsa da uzun zamandan beri kombi kullanan kişilerin seçimlerinde sadece Buderus tercih etmesinin birden fazla nedeni vardır. Isınma sistemlerinde uzun yıllardan beri ismi duyulan Buderus markası ürünlerinin, kullanılan malzemelerin kalitesiyle zamana meydan okuması bu tercih üstünlüğünün ilk nedenlerinden biridir. Özellikle kombi alanında cihazın uzun yıllar azalmayan performansla çalışması kalitesini ortaya koyan unsurlardandır. Buderus Kombi GB122i modeli diğer Buderus markasının modellerinin yenilenen teknolojiyle en son seviyeye getirilmiş şeklidir. Üstün Alman teknolojisinin en yeni modeli olan GB122i gerek görüntüsü gerek iç tasarım özellikleri ile göz kamaştırmaktadır.

Buderus Kombi GB122i: Şık Tasarımlı ve Zarif Kombiniz

Görsel olarak değerlendirdiğinde şıklık ve zarafetin şekle bürünmüş hali diyebileceğimiz bu modelin boyutları da size kullanım alanı kazandırıyor. Yaşam alanınızın herhangi bir yerinde kullanabileceğiniz bu cihaz 710x400x300 kompakt olarak tasarlanmış boyutlarıyla farklı boyutlardaki mekanlara uyum sağlamaktadır. Ağırlığı 36 kilogramdan daha az olan Buderus Kombi GB122i kolay kurulum ve monte edilebilme özelliğine sahiptir. Kolay kullanım sağlayan net görüş açısına sahip arkadan aydınlatmalı LCD ekranı ve kumanda paneli ile cihaza müdahale imkanı rahat bir özellik taşımaktadır. Dahili bileşenlerine ön kısımdan ulaşmayı mümkün kılan, dizaynı bakım sırasında maliyet ve zaman kaybının önüne geçer. Buderus bu modeliyle sıcaklık keyiflini kolay kullanım imkanıyla sunar.

Buderus ile Doğalgazdan, Yenikombi ile Zamandan Tasarruf Sağlayın!

Kombi kullanımının rahat olması belli bir yere kadar önemlidir ancak kombilerin sağladığı tasarruf kullanıcılar açısından cihazın görselliğinin ya da kullanım kolaylığının bile önüne geçmektedir. Buderus Kombi GB122i modelinde tüm bu özellikleri tek bir başlık altında bulabilirsiniz. Öncelikle bu cihaz korozyona dayanıklı alüminyum silisyum alaşımlı özel döküm eşanjöre sahiptir. Bu eşanjörü özelliği sayesinde yıllara meydan okuyacak sağlamlıkta bir ürün tasarlanmıştır. Ayrıca kombinizin yaşam alanınıza uygun olarak kendini ayarlayabilme olanağı olan 1:10 geniş modülasyon aralığı ile sizlere verimli çalışma sunar. A enerji sınıfına sahip olan bu cihaz dış havaya uyumlu çalışabilen uyumlu modülasyonlu Buderus oda kumandası ile birlikte kullanıldığı takdirde enerji sınıfı A+’a kadar çıkartılabilmektedir. Sınıfının en yüksek standartlarına sahip bu cihaza sahip olmak için vakit kaybetmeyin. Yenilenen ürünleriyle hep gözde olan marka Buderus GB122i modeli ve daha fazlasını Yenikombi internet sitemizde bulabilir ve tek bir tuşla satın alabilirsiniz. Alışveriş yapmak hiç bu kadar kolay ve güvenli olmamıştı!