Demirdöküm Atromix Kombi

Bir Türk markası olan Demirdöküm Atromix Kombi uzun yıllara dayanan deneyimiyle ismini kanıtlamış olup; kombi hakkındaki detayları yazımızdan okuyabilirsiniz.

Atromix Kombiler Hem Estetik Hem De Ekonomik

Ortamın ihtiyacına uygun sıcaklık sağlayan Demirdöküm Atromix Kombi yoğuşma teknolojisine sahip iç mekanizması ile ekonomik kullanım fırsatı sunarken, estetik görüntüsüyle en saygın endüstriyel ödüllerden biri olan Green Good Dizayn ödülünü almaya hak kazanmıştır.

Ödüllü Kombinin Dikkat Çeken Teknik Özellikleri

Görünüşü ile dikkatleri kendine çeken Atromix kombinin, teknik özellikleri ve iç-dış donanımı hayranlık uyandırırken, bu ürünü kullananlar Demirdöküm markasının sağlamlığından övgüyle bahsediyor.

Dış tasarımında yer alan çevirmeli kontrol düğmeleri, kullanıcılara tek hareketle ısı ayarlama imkanı sağlıyor. Geniş ekranı ve işlevsel tasarımı, kullanım rahatlığı sunması açısından en çok beğenilen özellikleri arasında yerini alıyor. İç donanımının bir parçası olan fan, dönüş hızını kombinin sıcaklığına bağlı olarak ayarladığı için yüksek ısı verimini düşük ses seviyesiyle sunuyor. Suyun hararetini kontrol ederek alev ve pompa modülasyonunu yapan sıcaklık sensörleri, sıcak suya duyulan ihtiyaç kadarıyla enerji kullanımında önemli bir yere sahip. Ayrıca Demirdöküm Atromix Kombi içerisinde bulunan özel sistem, yüksek su hacimli donanımlarda dahi; genleşme sonucu hacmi artan suyun, tesisata ve aygıtınıza zarar vermesini engelleyerek uzun süreli kullanım sağlıyor.

Atromix Varsa Yüksek Fatura Yok

Demirdöküm, bünyesinde bulunan Ar-Ge uzman ekibinin ısıtma sistemleri için tasarladığı en yeni teknolojiyi içinde barındıran Atromix model kombi ile size sıcak bir ortam yaratır. Üstelik iki aşamalı güvenlik kontrol mekanizması sayesinde yüksek emniyetli kullanım olanağı sunar. Akım sensörü sayesinde hızlı sıcak su kullanımı ile su tasarrufu yapmanıza yardım ederken, yoğuşma teknolojisinin barındırdığı özellikleriyle atık gazı tekrar kullanarak yüksek ısı verimliliği ile yakıt tasarrufu sağlar. Böylece evinizde Atromix varsa yüksek fatura derdi son bulur!

Sizin Tercihiniz Bizim Güvencemizde!

Demirdöküm’ün Erp talimatına uygun olarak ürettiği, A sınıfı su ve enerji tüketimli Atromix Kombi doğayı da cebinizi de korur. Özel tasarımı ve kompakt boyutlarıyla monte edildiği alanda veya değişiklik gösteren hava koşullarına maruz kaldığında dış etkenlere uyum sağlayabilen sağlam tasarımı ile de dış kullanımda tercih edilen ürünlerden olma niteliği taşıyor. Her türlü kullanıma elverişli olan cihaz ayrıca metrekare büyüklüğüne bağlı olarak değişiklik gösteren kombi ihtiyacınız için; 20/24/28 kW nominal ısı kapasiteleri ile en uygun kombiyi bulma imkanını sizlere sunuyor. Müşteri temsilcilerimiz evinize en uygun kombiyi seçmenizde sizlere yardımcı olacaklardır. Siz de bize ulaşarak Demirdöküm Atromix Kombi ile ilgili bilgi edinebilir, Başar Altan mühendislik firmamızın güvencesiyle yapılacak ücretsiz keşif için gün alabilir, ürünü internet sitemiz ya da mağazamızdan hemen satın alabilirsiniz.

Kombi seçiminizi yarına değil Yenikombi’ye bırakın! Sizde şimdi bizi arayın.