Demirdöküm Kombi Nitromix

Türkiye’nin sektör lideri olan Türk markası Demirdöküm kombi Nitromix modeliyle muadili yabancı markalı ürün modellerine her zaman olduğu gibi yine fark atıyor. Tartışmasız kalitesi ve uygun fiyatlı ürünleriyle dillerden düşmeyen Demirdöküm; bu modeliyle öne çıkıyor!

Karşılaştırma Yapılmadan Alınan Kombi: Demirdöküm Nitromix

Demirdöküm kombi Nitromix modelinin kullanım avantajları sayesinde kombi almayı düşünen doğalgaz aboneleri, başka markaların ürünlerini araştırma yapmaya gerek duymuyorlar. Bir kombide olması gerek bütün özelliklere sahip olan bu ürün, farklı kapasite seçenekleriyle her eve uygun çözümler sunmaktadır.

Akıllı ısıtma sistemi ile oda sıcaklığına göre kendi ayarlarını revize eden Demir döküm Kombi Nitromix modeliyle eviniz kış aylarında bile istenilen sıcaklıkta tutulurken, faturalarınız hep düşük tutarda kalır. Üstün ısıtma ve ısıtma suyu verimlilik sınıfının A skalasında yer alması yüksek tasarruf imkanı sağlamaktadır. Yüksek sıcaklık veriminin tasarrufla buluşması kullanıcılarının Nitromix modelini seçmesinin en büyük nedenlerinden birisi olmaktadır.

Demirdöküm Kombi Kalitesi İlk Tercih Değil Tek Tercih!

Demirdöküm kombi kullanıcıları, kombilerini değiştirme zamanı geldiğinde tercihlerini yine Demirdöküm ’den yana yapıyor. Kombi kullanım süresinin hakkını veren Demirdöküm kombi modelleri, 15 yıla denk gelen zorlayıcı testlerden geçerek kullanıcıların hizmetine sunulur. Sağlam yapıları sayesinde evlerinde uzun zamandır kullandıkları kombinin değişim zamanından emin olan Demirdöküm kombi sahipleri bu süre bitiminde yine Demirdöküm almaktan çekinmiyor. Kaliteyi isim yapmış bu Türk markası sahip olduğu tüm modelleriyle kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Demirdöküm kombi Nitromix Premix eşanjörünün dairesel yapısı yüksek ısı transferi sağlayarak tasarruflu kullanımın önünü açarken, paslanmaz çelikten üretilmesi sayesinde uzun süren dayanıklılığa sahip olmaktadır.

Demirdöküm Kombi Nitromix Modeli Kapasite Seçenekleriyle Her Eve Uygundur

Farklı ısı kapasitelerine sahip Demirdöküm kombi Nitromix modeli ile evinize en uygun kombiyi bulmanız kolaylaşmaktadır. Büyük ya da küçük olması fark etmeksizin her yaşam alanına uyum sağlayabilen yapısı sayesinde farklı büyüklükteki yaşam alanları aynı model kombiyle ideal sıcaklığına uygun hale gelir. Uzmanların önerileri kullanıcıların tavsiyesi olarak karşımıza çıkan Demirdöküm Nitromix musluktan akan suyu su sarfiyatına sebep olmadan suyun istenilen sıcaklığa gelmesiyle tasarruf sağlarken; kaliteli kullanım da sunmaktadır. Dijital ekranı ısı ve suyun derecesini rahatça görmenize olanak tanıyarak kademeli ayar kolaylığı sağlamaktadır.

Yenikombi İle İgdaş Yetki Belgeli Uzmanlardan Hizmet Alın

İstanbul’da ikamet eden doğalgaz kullanıcılarının kombi değişikliği ya da yeni kombi kullanımı yapacakları zaman yeni kombilerinin İgdaş yetkili belgeli firmalarca yapılması gerekmektedir.  Yenikombi internet sitesi, İGDAŞ yetki numarası 7004204 sertifikalı olan Başar Altan Mühendislik firması iştirakidir.  Sitemizden Buderus kombi Nitromix modelli ürünü satın alırken mühendislik firmamızın yetkili olduğu montaj veya yeni kullanıcılarda gaz açtırma hizmetlerini de satın alarak; doğal işlemleri için yetkili firma arama derdinden de kurtulmuş olursunuz. Buderus Nitromix satın alırken uygun fiyatlı kaliteli hizmet avantajına sahip olmak için tercihinizi Yenikombi ’den yana yapın, pişman olmayın!