ECA Citius Kombi

Enerji verimliliği esaslarına uygun olarak üretilmiş olan ECA Citius Kombi yoğuşma teknolojisiyle yakıt tasarrufu sağlayan en yeni modellerinden biridir. Citius Premix; şık tasarımı, küçük boyutlardaki dizaynı ve dekoratif özellikleriyle de oldukça göze çarpıyor.

ECA markasının ürettiği son model ürünler arasında olan Premix kombi; doğalgaz tüketicilerinin en fazla tercih ettiği modellerden olup, birçok kullanıcının da ilgisini çekmektedir. Eca kombi ürünlerinin en gelişmiş özellikleri arasında yer alan yüksek düzeyde koruma sağlayan emniyet sistemi, ECA Citius kombi modelinin de doğalgaz kullanıcıları tarafından sevilmesinin nedenlerinden biri olmaktadır. Güvenli kullanım imkanı sunan ECA kombiler yeni kombi kullanıcılarının gözdesi olma niteliğini taşımakta gecikmiyor!

Farklı Kullanım Tercihleri Eca Citius ile Birleşiyor

Eca Premix modeli, güvenlik konusunda sağladığı avantajların dışında yoğuşmalı kombi niteliğinde taşıdığı özelliklerle kullanım sırasında da ekonomiye katkıda bulunuyor. Enerji verimliliği sağlayan hava dolaşım pompası sayesinde daha çok sıcaklığa daha az enerji tüketimiyle ulaşıyor. ECA Citius Kombi hızlı ısınma imkanı sağlayan COMFORT modu ve ekonomik kullanımda tam randıman sağlayan ECO modlarıyla; konfor sevenler ile tasarruflu kullanımı tercih eden kullanıcıları aynı kombide buluşturuyor.

Fonksiyonel Kumanda Paneliyle Kolay Kullanım İmkanı Elinizin Altında Olacak

Kullanım alanlarında az yer kaplayan ECA Citius Premix, rahat kullanışlı denetim panelinde bulunan beyaz aydınlatmalı negatif LCD ekranı ile ışıksız ortamda bile kolay okumaya olanak veriyor. Ayrıca kullanıcılar tarafından yapılan ayarların anlaşılabilirliği açısından ekran boyutunun büyük olması kullanım kolaylığı da yaratıyor. Kombi kullanımında son derece önemli olan bar göstergesinin ekranın sağında yer alması, ayarlama sırasında basınç seviyesinin görülebilmesini olanaklı kılıyor. Tek dokunuşla Comfort ve Eco modları arasındaki geçiş imkanına sahip Eca Citius kombi ile mod değişikliği de ekranda yazılı olarak görünüyor. Garanti süresi 3 yıl olan bu ürün, yıllık bakım zamanını hatırlatma özelliği ile kombinizi uzun süre sorunsuz kullanabilmenizi sağlıyor.

Akıllı Isıtma Sistemlerine Giden Yol Yenikombi’den Geçer!

Yerli üretim ECA markasına ait bir model olan Citius Premix; doğalgaz kullanıcılarına sunduğu rahatlık ve kullanımında sağladığı kolaylık ile evlerde yerini alıyor. Son teknolojiyle üretilmiş Eca Citius Premix kombi, akıllı oda termostatı aracılığıyla IOS ve Android işletim sistemli telefonlarla kolayca kumanda edilebiliyor. Akıllı oda termostatınızın özelliklerine göre değişiklik gösteren; günlük ve haftalık programlama yapma, evinizin sıcaklığını cep telefonunuz ile ayarlama gibi işlemlere imkan sağlayan bu sistem ile kombinizde ekonomik bir kullanım da sağlayabilirsiniz. Maksimum tasarruf için müşteri temsilcilerimiz hizmetinizde!

Siz de akıllı ısınma teknolojilerinde en yeni modellerden biri olan Eca Citius Kombi güncel fiyatlarına ulaşmak için Yenikombi sitemizi ziyaret edin, karlı çıkın!