Kombi Fiyatları

Doğalgaz tüketiminin hayatımızda çok önemli bir yere sahip olmasıyla çeşitli markaların piyasaya sunduğu kombi fiyatları tüketicilerin merak konusu olmuştur. Ortalama 15 yıla kadar kullanım süresi olan bu ürünleri evlerine ve bütçelerine yatırım olarak gören kullanıcılar fiyat/performans özellikleri ile kombilerin kendilerini amorti etme sürelerini de hesaplamaktadırlar. Güncel fiyat bilgileri için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Pişman Olmamak İçin En İdeal Kombiyi Seçmek Gerekir

Günümüzde değişik markaların piyasaya sunduğu kombi modelleri görüntülerinden ziyade; teknik özellikleri ile birçok konuda farklılık göstermektedir. Kombi seçimlerinde en fazla incelenen konular kapasite sınıfı, cihazın kullanılacağı alanın m² (metrekare)si, kW bazında nominal ısı kapasitesi gibi bir çok unsurdur. Fakat tüm bu özelliklerin kombi alırken ne şekilde işe yarayacağını bilmeyen alıcılar sadece kullanıcı tavsiyesi, ucuz kombi fiyatları gibi nedenler ile cihaz satın aldığı takdirde aldıkları üründen pişman olabilirler. Uzun yıllar evinizin bir parçası olacak kombilerde yanlış seçim, ısıtılamayan bir ev ve yüksek tutarlı fatura ödeme gibi olumsuzlukları beraberinde getirmektedir. Bunu engellemek için evinize ve size uygun kombi seçimi konusunda Yenikombi müşteri temsilcileri, sitemizde bulunan iletişim kanallarıyla size yardımcı olmaktadır.

Merak Ettiğiniz Kombi Fiyatlarını Sizin İçin Derledik

Sitemizde yer alan kombi markalarına ait fiyatları sizler için derledik. Satın almak istediğiniz kombilerin özellikleriyle ilgili bilgi edinmek için internet sitemizin ürünler başlığını kullanabilirsiniz. Seçtiğiniz ürünleri isterseniz avantajlı hizmet paketleri seçeneklerini kullanarak satın alabilir ya da sitemizde bulunan WhatsApp numarasından iletişime geçerek sipariş verebilirsiniz.

 • Airfel Kombi modelleri 4199,00₺
 • Arçelik Kombi modelleri 3538,00₺
 • Baymak Kombi modelleri 4189,00₺
 • Brötje Kombi modelleri 4749,00₺
 • Bosch Kombi modelleri 4239,00₺
 • Buderus Kombi modelleri 4599,00₺
 • Demirdöküm Kombi modelleri 3799,00₺
 • Dolcevita Kombi modelleri 3689,00₺
 • ECA Kombi modelleri 4180,00₺
 • Lambert Kombi modelleri 3779,00₺
 • Proterm Kombi modelleri 3599,00₺
 • Vaillant Kombi modelleri 5339,00₺
 • Viessmann Kombi modelleri 4779,00₺’den başlayan fiyatlarla.

Yenikombi’ye Danışmadan Yeni Kombi Almayın!

Kombi fiyatları ve markalarını karşılaştırma yaparken ürünün özellikleri ve evinize uygunluğunu mutlaka gözden geçirilmelisiniz. Unutmayınız ki en ucuz kombi modeli en kötü kombi olmayacağı gibi en pahalı kombi de en iyi kombi değildir.  Burada önemli olan evinize ve size uygun ideal kombi seçimidir. Evinizin alanı dışında; ısı yalıtımı, pencere sayısı, hangi cephede yer aldığı, bulunduğu kat, kullanılan banyo sayısı ve bunun gibi pek çok husus kullanmanız gereken kombiyi belirlemektedir. Yenikombi İstanbul’da yaşayan kombi kullanıcılarına ücretsiz keşif kolaylığı sağlar. Kombi seçiminizde gerekli olan tüm bilgileri göz önünde tutarak hangi kombiyi satın almanız gerektiğiyle ilgili tavsiyede bulunur. İstanbul Anadolu Yakası siparişlerinizde kombinizi 24 saat içerisinde evinize teslim eder. Üstelik satın aldığınız kombiye ek hizmet paketleri ile üstün hizmet kalitesine uygun fiyatlarla ulaşırsınız.

Kombi fiyatları Yenikombi’den sorulur!