Bosch Condens 2300

Bosch Condens 2300 şık tasarımı ve kompakt boyutlarıyla Condens serisinin içerisinde markanın en fazla talep edilen modellerinden biri olma özelliğini koruyor.

Günümüzde Yaşamı Kolaylaştıran Ürünlerin Başında Kombiler Geliyor

Yaşadığımız çağda hayat kalitesini arttıran kombiler her evde ihtiyaç listelerinin başında gelmektedir. Mevsim fark etmeksizin sundukları kullanım olanakları ile yaşamı kolaylaştıran bu cihazlar, doğalgaz kullanıcılarına konforlu sıcak su kullanım imkanı sağlarken, özellikle soğuk havalarda yaşam alanlarını ideal ısı seviyesine çıkartarak keyifli zamanlar yaşatıyor. Eski ısınma yöntemleriyle karşılaştırıldığında zahmetsiz kullanım elde edilen kombileri satın almak isteyen kullanıcılar, tercihlerini yaparken en yüksek seviyede verim alabilecekleri ürünleri araştırmaktadırlar. Bilinçsiz yapılan alışverişlerde satın alınan kombi cihazlarının eve uygun özellik taşımamasının sonucunda pahalı doğalgaz kullanımı gibi olumsuz sonuçlar ortaya çıkartabiliyor. Bosch markası piyasaya sürdüğü Condens kombi çeşitleriyle bu gibi durumların önüne geçmeye çalışıyor. Evinizin yapısına en uygun Condens modelleri ile doğalgaz kullanımı sırasında karşılaşabileceğiniz olumsuz durumları engelleyebilirsiniz. Bu yazımızda ise Bosch Condens 2300 i W modeline ait özellikleri bulabilirsiniz.

Düşük Isılarda Yüksek Performans Sağlayabilmek İçin Bosch Kombi’yi Seçin

Bilindiği gibi Alman teknolojisini günümüze uyarlayan Bosch ısıtma sistemleri alanında çok yol kat etmiştir. Özellikle piyasaya sunduğu kombi modelleri geniş modülasyon aralığı ile yüksek verim elde etmenizi sağlamaktadır. Bosch Condens 2300 modeli, markanın ürettiği en şık tasarımların başında gelmektedir. 24 kW nominal ısı kapasitesine sahip bu ürün 1:8 olan yüksek modülasyon aralığı ile en düşük ısı kullanımında dahi üstün performans sergilemektedir. Bu sayede sizlere tasarruflu kullanım sağlayarak faturayla birlikte yükselen tansiyonları engeller. İçyapısında bulunan yalıtım sayesinde 44 dB ses seviyesiyle çalışma sağladığından kombinizin tam performansla çalıştığı durumlarda bile sesinden rahatsız olmazsınız. Size huzurlu ve sıcak bir ortam yaratan Bosch Condens 2300i W tasarruflu kullanım avantajı ile almak isteyeceğiniz modellerin başında gelecek.

Garantisi Bosch’dan; Teslimatı Bizden!

Bosch Condens 2300 modeli duvara kolayca monte edilebilir 710x400x300 mm olarak dizayn edilen kompakt boyutları ve şık tasarlanmış ekranı sayesinde evinizin her yerinde kullanabileceğiniz bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Modern duruşu ve sağlam yapısı ile yıllara meydan okuyacak olan bu cihazın garanti süresi 3 yıldır. Piyasaya sunduğu ürünlerinin dayanıklılığının arkasında duran Bosch markası kullanıcılarına ek garanti seçeneği de sunmaktadır. Yenikombi internet sitesinden satın alacağınız Bosch Condens 2300i W modeline ek garanti seçenekleri için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz. Bosch 2300 ve diğer Bosch kombi modelleri hakkında bilgi sahibi olmak için internet sitemizde bulunan iletişim kanalları ile müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz. Sitemizden sahip olacağınız cihazınız İstanbul ili Anadolu Yakası’na hasarsız teslimat garantisiyle 24 saat içerisinde sizlere ulaştırılmaktadır. Siz de Bosch Condens 2300 modeline Yenikombi fırsatlarıyla sahip olmak için hemen bizi arayın!