Vaillant Ecotec Plus

Vaillant ecoTEC Plus tam yoğuşmalı kombi, her evin ihtiyacına ortak çözümler sunarak kullanıcılarının severek önerdiği kombi olma özelliğini elinde tutuyor. Sağladığı konforun tasarruflu olması ile müşterilerinin gözdesi haline gelen bu model, sağlam yapısı sayesinde diğer markalara göre fark yaratıyor.

Vaillant Alın Soğukta Kalmayın

Tasarruf denilince akla ilk gelen Vaillant kombilerin en uygun modellerinden biri olan Vaillant ecoTEC Plus geniş su kapasitesiyle alıcıların ilk gözüne çarpan ürünlerden biridir. Ayrıca Aqua konfor teknolojisinin mikro depolama özelliği sayesinde küçük hacimli su ihtiyacınız için su ısıtıp depolar. Böylece kısa vadeli su ihtiyaçlarınız için uzun süreli su bekleyişine girmenize gerek kalmaz. Özellikle birden fazla banyonun olduğu evlerde ısı bölünmesinin önüne geçerek kolaylık sağlarken; su kullanımı sırasında sabit ısıda akış sağladığından sizi asla yarı yolda bırakmaz. Konforlu su keyfini her durumda doya doya yaşarsınız.

Bugüne ve Geleceğe Yatırım Yapın

Vaillant ecoTEC Plus kombi, paslanmaz çelikten üretilmiş olan çift eşanjörü sayesinde size sunduğu uzun vadeli kullanım avantajıyla ev ekonominize de katkıda bulunur. Otomatik kapasite ayarı ile evinizin ihtiyacı olan ısıyı hesaplayarak sizlere ek tasarruf yapma olanağı sağlar. Verimli kullanımıyla faturalarınızda görmek isteyeceğiniz azalmayı yaşatırken, uzun ömürlü alışveriş yapmanıza imkan tanıyarak bütçenizi zorlamaz. Vaillant EcoTec satın alan doğalgaz kullanıcıları hem bu güne hem de geleceğe yatırım yapmış olur.

Evinizi ve Çevrenizi Temiz Tutar

Kompakt boyutlara sahip olması montaj kolaylığı da sağlayan Vaillant EcoTec Plus kombi ile sadece bütçenizden değil yerden de tasarruf edersiniz. Estetik görüntüsü ile dillere destan olan bu cihazın ön panelinde bulunan metal kapak kolayca temizlenmesi açısından pratiktir. Özellikle titiz kullanıcıların dikkatini cezbeden Ecotec Plus kombi kontrol panelinin ergonomik tasarımıyla da size zaman bırakır. Ayrıca ErP yönetmeliğine uygun olarak üretilmesinden dolayı çevre dostu kullanım sağlar. Yoğuşmalı özelliği sayesinde CO2 salınımını en düşük seviyede olduğundan hava kirliliğinin önüne geçer.

Hızlı ve Sağlam Teslimat Garantisiyle Yenikombi Size Değer Verir!

Size zaman kazandıracak kolay alışveriş için Vaillant yetkili satıcı firması olan Yeni kombi internet sitesini tercih ederek, Vaillant Ecotec Plus kombiye hızlıca sahip olabilirsiniz. Diğer internet alışveriş sitelerinde farklı olarak Yenikombi ile kolaylıkla satın alacağınız Vaillant Ecotec plus kombinin İstanbul içi teslimatı 24 saat içerisinde yapılmaktadır. Ürünü eksiksiz ve sağlam teslim alacağınızın güvencesi tarafımızdan verilmektedir. Teslimat yapılana kadar yaşanılabilecek muhtemel sorunların oluşmaması için titizlikle çalışmaktayız. Yenikombi ailesi olarak satış ve sonrası hizmet konularında %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket ediyoruz. Siz de internet sitemizi kullanarak kombi satın alabilir ya da sitemizde bulunan iletişim adreslerinden ulaşabileceğiniz müşteri temsilcilerimizle Vaillant Ecotec Plus kombi ürün ve hizmet bilgisiyle ilgili görüşebilirsiniz.

Hızlı teslimat için Yeni kombi’yi seçin!