Bosch Kombi 2200i

Sessiz çalışma özelliğiyle piyasanın en iyi modellerinden biri olan Bosch Kombi 2200i ileri yoğuşma teknolojisi sayesinde de en avantajlı ürünler arasındadır. Küçük boyutlarda olmasıyla yaşam alanlarının tamamında kendine yer açmayı başaran bu model hakkında detayları yazımızda bulabilirsiniz.

Sessiz ve Sakin Bir Ortamın Olmazsa Olmazı: Bosch Kombi 2200i

Gün içerisinde yaşadıkları telaşeden sıyrılmak isteyen kişiler evlerinde sıcaklık ve sakinlik aramaktadır.  Bosch Kombi 2200i W modeli kullanıcılarına istedikleri ortamı maksimum performansta sessiz çalışma özellikleriyle sağlıyor. 43 dB ses seviyesiyle en sessiz kombi olmayı hak eden bu cihaz %93 ısı verimliliğiyle sizlere sıcacık bir yuva sunuyor. Üstelik bu modele uyumlu Bosch oda kumandalarıyla birlikte kullanıldığında bu oran %98 e kadar çıkabilir. Size de bu sıcaklığı huzurlu bir sessizlikte yaşamak kalır!

Estetik Tasarımı ve Kolay Kullanımıyla Evinizin Gözdesi Olacak

Yuvarlak çizgilerle son derece modern bir tasarıma sahip olan Bosch Kombi 2200i Condens serisinin en küçük ebatlara sahip olan modelidir.  Ön dizaynı göze hitap etmesinin dışında kullanıcılara kolay kullanım sağlar. LCD ekranın çevresinde konumlandırılmış olan 7 adet kumanda düğmesi hem işlevsel hem de tasarımsal olarak son derece kullanışlıdır. Manometre göstergesinin kombi panelinde yer alması bar ayarları yapılırken basınç derecesinin izlenmesini olanaklı kılmaktadır. 36 kg. olan ağırlığı ve montaj kolaylığı sağlayan askı aparatları, ürünün montajı sırasında oluşabilecek vakit kaybının da önüne geçer. 3 yıl garanti süresiyle Bosch Condens 2200i W model ürününün sağlam yapısının arkasında olan Bosch markası ek garanti süreleriyle de uzun zaman kullanıcılarının yanındadır. (Ek garanti süreleri hakkında müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.)

Evinizde Yaz Mevsimini Yaşama İmkanı Sunar!

Bosch’un son teknoloji ile ev ihtiyaçlarını gidermek için ürettiği kombiler basit kullanımla mükemmel performans sağlar. Bosch Kombi 2200i model cihazınızın yüksek performanslı ısı salınımıyla eviniz, ideal sıcaklık derecesine ulaşır. Üstelik yoğuşma teknolojisini kullanarak sağladığı atık gazdaki geri kazanım ile ısı verimliliği artacağından faturalarınıza yansıyan tutarların düşüklüğü gözünüze çarpar. Böylece radyatör ayarlarından değil fatura tutarlarınızdan kısarsınız. Kış mevsimini, yaz mevsiminin sıcaklığında geçirirken ekonominizdeki tutarlılık keyfinizi yerine getirecek.

Yenikombi ile Evden Alışveriş Yapma Avantajı

Bosch, evinizde kullandığınız diğer tüm ürünleri kadar kaliteli ve sağlam yapıda ürettiği Bosch Condens serisi ile kombi alanında da kullanıcılarına uzun süreli kullanımla ev ekonomisine katkıda bulunuyor. Condens ailesinden Bosch kombi 2200i modeli ile siz de ev ekonominize katkıda bulunmak isterseniz; uygun fiyat ve %100 müşteri memnuniyeti garantisi veren Yenikombi internet sitesinden siparişinizi verin! Ürünü sepetinize ekleyerek yapacağınız online alışverişle evinizden çıkmadan bu ürüne sahip olabilirsiniz. Bosch Kombi 2200i ve diğer Bosch kombi ürünleri ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmak için iletişim adreslerimizden müşteri temsilcilerimize danışabilirsiniz.