Demirdöküm Yoğuşmalı Kombi

Ülkemizde ve tüm Dünyada ismini ısınma sistemleri alanında duyurmuş olan marka Demirdöküm yoğuşmalı kombi alanında da yenilenmiş teknolojisiyle öne çıkmaktadır.

Demirdöküm, Dünyanın Her Yerinde Tanınan Türk Markası

Dünya’ya açılarak ülkemizi yurtdışında da onurlandırmaya devam eden Demirdöküm; ürettiği kombi modellerinde kullandığı teknoloji ve tasarımla 40’tan fazla ülkeye ihracat yapmaktadır. Demirdöküm yoğuşmalı kombi modellerinde Demir döküm markasının bünyesinde bulunan Ar-Ge mühendislerinin tasarladığı yazılım ve donanımlar kullanılmaktadır. Tasarımı orijinal olarak hazırlanmış ürünleriyle değişen tüketici ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmayı prensip edinmiş olan marka, kullanıcılarının tüm taleplerini karşılamayı amaç edinmiştir.

Yoğuşma Teknolojisini En Verimli Şekilde Kullanır

Demirdöküm yoğuşmalı kombi modelleri enerji verimlilik ilkesine bağlı kalınarak üretildiğinden; boşuna tüketilen enerjinin önüne geçerek doğru kullanımla yüksek verimlilik alınabilecek şekilde tasarlanmıştır. Yoğuşmalı kombinin çalışmasında doğru bilinen en büyük yanlış, atık gazının tekrar kullanılması düşüncesidir. Yoğuşma sistem mantığıyla üretilmiş olan Demirdöküm kombiler, ısı eşanjörleri sayesinde atık gazda bulunan su buharını ayrıştırıp enerjiye dönüştürülerek yeniden kullanılması sağlanır. Bu sistem ile tükettiğiniz doğalgazdan maksimum verimlilik sağlayarak doğalgaz fatura tutarınızdaki farkla tasarruf etmiş olursunuz.

Çevreye Duyarlı Ürünler Tasarlar

Demirdöküm markası üretim tesislerinde su arıtma ve katı atık yönetmeliklerine uyarak çevre konusunda gösterdiği hassasiyeti piyasaya sunduğu ürünlerde de göstermektedir. Demirdöküm yoğuşmalı kombi modelleri, tükenebilir enerji kaynaklarının kullanımlarını en aza indirerek doğaya katkıda bulunmaktadır. Düşük emisyon salınımı sağlayan kombi modelleriyle çevre duyarlılığı had safhada olan Demirdöküm, kombi eşanjörlerinin kaplamasını da su bazlı alüminyum boya ile yaparak çevre ve insan sağlığını koruma amacı gütmektedir.

Üstün Kaliteyle Üretilen Dayanıklı Kombiler Demirdöküm’ün Eseridir!

Türk sanayisinin ileri gelen ismi Demir döküm, ürettiği yoğuşmalı kombi modellerinde en yeni teknolojiyi kullanırken tasarrufu özelliğinin yanında dayanıklı olması gerektiği fikrinden de hareket etmiştir. Yetkili kamu kurumlarının bir kombinin kullanım süresi için belirlediği en yüksek sınır 15 senedir. Demirdöküm yoğuşmalı kombi modelleri üretim aşamalarında kalite kontrol sisteminden geçerken tasarımında yoğuşma teknolojisinin tüm özelliklerini barındırmasının yanında 15 yıla karşılık gelen zorlayıcı testlerden de başarıyla geçmek zorundadır. Bu özel testler sayesinde ürünlerin dayanıklılıklarından emin olunmadan yapılan tasarımlar üretim aşamasına geçmediklerinden dolayı piyasada bulunan tüm Demirdöküm modellerinin üstün kaliteyle üretilmiş olduğundan emin olursunuz.

Uzun Süreli Kaliteye Yenikombi ile Kısa Zamanda Karar Verin

Yoğuşmalı kombi almak ciddi bir iştir. Evin yapısal özellikleri göz önüne alınarak karar verilmesi gereken kombi modelinin uzun yıllar evin parçası olacağı fikri ile hareket edilmelidir. Siz de senelerce kullanabileceğiniz size ve evinize en uygun Demirdöküm yoğuşmalı kombi modelini bulmak isterseniz, Yeni kombi uzmanlarından yardım alabilirsiniz. Uzman ürün danışmanlarımız ürünler hakkında sizlere bilgi vererek satın almak istediğiniz ve size en cazip gelecek olan kombi modeline sizi yönlendirerek karar vermenizin ardından gerekli işlemleri yapacak ve “İstanbul içi 24 saat içinde teslim” avantajından faydalanmanızı sağlayacaklardır.

Ayrıca Yenikombi internet sitemizden alışveriş yaparak alanında uzman Başar Altan Mühendislik firmasının yetkilendirdiği mühendislerimizden alabileceğiniz İGDAŞ işlem hizmetleri ve ürün montaj hizmetinden de faydalanabilirsiniz.