Bosch Kombi 2500

İstanbul’da doğalgaz tüketicileri özellikle kış bitmeden önce Bosch Kombi 2500 modeli hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için satış noktamızı ziyaret ediyor. Bosch markasının verdiği güven ve uygun fiyat hususlarının bir arada olduğu bu model de kullanıcıların ilgisini çekiyor.

Bosch Markasının Hizmeti Yenikombi Güvencesi Altında!

Beyaz eşya sınıfında dünya devi olmuş Bosch markası ‘‘Yaşam İçin Teknoloji’’ sloganını, verdiği hizmet ve piyasaya sunduğu ürünleriyle kanıtlamış bir marka olma özelliğini, ısınma sektöründe de sürdürüyor. Bosch Kombi 2500 W modeli ile markanın kalitesi cazip fiyatlarla birleşerek tüketicilerin beğenisini kazanıyor. Benzer özelliklerini taşıyan diğer markalara oranla uygun fiyatlı olması kullanıcıların tercih nedenlerinin en belirgin özelliklerinden biri olarak göze çarpıyor. (Bosch Kombi 2500 W modeline ait güncel fiyatları görmek için sitemizin ürünler başlığını inceleyebilirsiniz.)

Kendi Küçük Farkı Büyük Kombi: Bosch Condens 2500 W

Bosch Condens 2500 modeli kompakt boyutlarıyla ev içi kullanımında yer tasarruf sağlarken 47 dB olan ses seviyesiyle sizlere sessiz bir ortamda konforlu bir sıcaklık garantisini Bosch güvencesiyle veriyor. Modern tasarımında kullandığı LCD ekranı sayesinde ise kullanıcı dostu bir kullanım sağlarken, yoğuşma teknolojisi ile ısının geri kazanılmasında verimliliğe dayanan ekonomik bir yol izliyor. Isı verimlilik seviyesiyle evinizin her köşesine ulaşan Bosch Kombi 2500 W evinizde küçük, kalbinizde büyük bir yere sahip olacak.

Bosch Kombi Enerji Tüketimiyle Fark Yaratır

Kombiler evlerde yerini aldığından beri musluktan akan sıcak su günümüzde bir lüksten ziyade ihtiyaç haline gelmiştir. Evinizde ihtiyacınız olan sıcak suyun; musluğu her açtığınızda aynı ısıda olması, kombinizin size sağlaması gereken temel özelliklerden birisidir. Bu özellik su israfının önüne geçerken enerji kaybını da engeller. Bosch kombi 2500 W modeli size sabit sıcaklıktaki suyu temin ederken kullanım rahatlığı sunuyor. Suyun aynı sıcaklığa ulaşması için bekleme süresinin önüne geçerek kullanıcılarına vakit kazandırıyor.

Bosch Kombi Yetkili Satış Noktası Olarak Hizmetinizdeyiz

Yenikombi sitesinden vereceğiniz Bosch Kombi 2500 siparişiniz Başar Altan Mühendislik firmamız tarafından, İstanbul’daki adresinize 24 saat içerisinde teslim edilmekte ve montaj işlemleri yapılmaktadır. Kurulumunun ardından alanında yetkili personeller tarafından ürünün tanıtımı sağlanmaktadır. Özel ekran işaretlerinin kolay anlaşılabilir olması kombi müdahalesinde kullanıcılar açısından da avantajlıdır. Böylece kullanım kılavuzu sayesinde basit arızalarda ürün sahibi tarafından sorun giderilebilmektedir. Tamirat gerektiren arızalarda ise Bosch firmasının yetkili teknik servis ağının güncel teknik bilgi ve donanıma sahip personellerine ulaşabilirsiniz. Bosch marka ürününüzü yetkili satış noktasından alınması ve montajı son derece önem arz eden bir konudur.

Yenikombi online mağazamız; İstanbul Bosch yetkili satış noktası olan Başar Altan Mühendislik iştirakidir. Detaylı bilgi ve tüm Bosch kombi modelleri için sitemizde bulunan numaralardan bizi hemen arayın!