Buderus Kombi GB022

Son zamanlarda doğalgaz kullanıcıları, uygun fiyat ve yüksek performans özelliklerini buluşturan Buderus kombi GB022 model cihazı tercih ediyor. Buderus markasının en yeni ürünlerinden olan bu modele ait 20kW ve 24 kW nominal ısı kapasite seçenekleri, evinizin gereksinimine uygun kombiyi tercih etme avantajı sağlıyor.

Buderus Sektördeki Deneyimini Ürünlerine Yansıtır

Ürünlerinin sunduğu keyifli kullanım olanaklarıyla kullanıcıların gözdesi olan Buderus, evlerde bir ihtiyaç haline gelen kombi cihaz kullanıcılarının ilk tercihi oluyor. Firma senelerin kazandırdığı sektör deneyimini; Buderus kombi GB022 i modelinde kullandığı tasarım ile pekiştiriyor. Küçük alanlar için tasarlanmış bu ürün, hafifliği ile duvar montajını ve kurulumu kolaylaştırıyor. (Montaj ve kurulum, garanti süresinin sorunsuz başlayabilmesi için yetkili firmalar tarafından yapılmalıdır. Siz de ürünü Yenikombi sitemizden alarak mühendislik firmamızın montaj yetkisi ve deneyiminden faydalanabilirsiniz. Detaylı bilgi için iletişim kanallarımızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.)

Logamax Plus GB022 Göz Alıcı Bir Tasarıma Sahip

Garanti süresi 36 ay olan Logamax plus GB022 üretiminde kullanılmış olan malzemeler ile kalitesini kanıtlayarak uzun süreli kullanım sağlıyor. Ön panelin tasarımının çağdaş dizaynı ve kolay bakım yapma olanağı ile tahmin ettiğinizden daha uzun bir zaman evinizin bir parçası oluyor. Kullanımı basit olan komut düğmelerinin bulunduğu kullanıcı ara yüzü ve şık görünümlü LCD ekranı ise gözünüzü alıyor. Modern tasarımı ile evinizin her köşesine uyum sağlayacak olan Buderus Kombi GB022 i modelinde kullanılan yoğuşma teknolojisi ile verimli kullanım avantajı yaratıyor. Küçük boyutlara sahip cihazınız, bekleme modu ile enerji kullanımını en aza indirerek hem alandan hem de enerjiden tasarruflu kullanımın önünü açıyor.

GB022 Isı ve Su Derecesini Keyfinize Göre Ayarlamanızı Sağlar

Duvar tipi bir model olan Buderus Kombi GB022 geniş modülasyon aralığı (1:5) ile sıcak suyu istediğiniz gibi kullanmanıza olanak tanır. Tasarımında kullanılan dayanıklılığı yüksek malzemeler ile size kesintisiz ısı ve sıcak su kullanım şansı sağlarken; A sınıfı enerji verimliliği ile yüksek sıcaklığa düşük faturalar ödersiniz. Musluklara giden suyu 35° – 60° radyatörlere giden suyu ise 30°- 82° arasında ayarlamanıza olanak tanıyan Logamax plus GB022i ile sizin için ideal su ve oda sıcaklığına kısa sürede ulaşırsınız.

Buderus Evinizi, Yenikombi İçinizi Isıtır!

Yaz ve kış aylarındaki hava durumlarına bağlı olarak kullanabileceğiniz Eco ve Konfor modları size kullanım avantajı sağlar. Buderus Kombi GB022 modelinin kolay kullanımlı çalışma modları ile gereksinim duyduğunuz ısıyı ve sıcak suyu zahmetsizce elde edersiniz. Ayrıca yeni teknoloji ile üretilmiş olan Logamax plus GB022 i model kombinize uyumlu Buderus marka oda termostatları ile ekstra tasarruflu kullanım sağlayabilirsiniz. Sizlere güvenli su ve ısı imkanı sağlayan bu ürünü satın almak için bizimle anında iletişime geçebilir, İstanbul içi hızlı teslimat avantajından yararlanabilirsiniz.

Hemen arayın, Yenikombi ile Buderus almanın keyfini çıkarın!