ECA Yoğuşmalı Kombi

Fiyat/Performans olarak kombi seçiminizi ECA Yoğuşmalı Kombi modellerinden yana kullanarak hem çevreye hem de aile ekonominize katkıda bulunabilirsiniz. Kombi kullanıcılarının ise son günlerde en fazla merak ettiği konulardan bir tanesi de yoğuşmalı kombilerin performansıdır. ECA Kombi diğer markalarla karşılaştırıldığında en çok merak edilen ürünlerden biri olarak arama listelerinde ilk sırada yerini alıyor. Hem tasarruf anlamında hem çevreye olan duyarlılığı ve sessiz çalışma performansının diğer markalara göre öne çıktığı ürünleriyle ECA markası %100 yerli malı olmasıyla takdir edilen firmalar arasına giriyor.

Çevreye Duyarlı Kullanıcılar Tercihlerini Yoğuşmalı Kombilerden Yana Yapıyor

Eca yoğuşmalı kombi ürünleri sistemlerinde bulunan çift eşanjörü ve çalışma performansıyla göz dolduruyor. Yoğuşmalı kombiler klasik kombilerden farklı olarak baca yardımıyla doğrudan dışarı atılan atık gazını ısı eşanjörü sayesinde tekrar işlemden geçirerek, içerisinde bulunan su buharını enerjiye dönüştürmek suretiyle enerji tasarrufu sağlamış olur. Bu enerji dönüşümü nedeniyle yoğuşmalı kombiler en çok tercih edilen ürünlerdendir. ECA yoğuşmalı kombi tasarruflu enerji kullanması, Düşük NOx ve Co Emisyonu ile çevre dostu bir yapıda olmasıyla da tüketici tercihlerinin başında geliyor.

Eca Yoğuşmalı Kombi Küçük Boyutuyla Büyük İşler Başarır!

Çevreye duyarlı olmasının yanı sıra Eca yoğuşmalı kombi küçük boyutlarıyla yerden de tasarruf sağlıyor. Minimal tasarımı ile özellikle küçük evlerde kullanılan alanlardan tasarruf sağlamaktadır. Hermetik baca ile kullanılan bu kombi estetik görüntüsü ile evinizi şıklık katar.  Eca kombilerin uygun tesisat ile kullanılması ısı kaybını önleyerek kombinizi tam performans alarak kullanmanızı sağlar. Sitemizin iletişim kanallarından bize ulaşarak ECA kombi modelleri hakkında bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

ECA Kombi Sıcak ve Konforlu Bir Ortamı Sizlere Sessizce Sağlar

Kombilerin soğuk havalarda olan ısı değişimlerinden kaynaklanan sesli çalışmaları, kombi kullanıcılarının irkilmesine neden olabiliyor. Bu seslerin rahatsız edici boyutlarda olması kullanıcıların en çok şikayet ettiği hususlardandır. Eca yoğuşmalı kombi bu sorunu sessiz çalışma performansıyla gidererek, özellikle bebek olan evlerde kullanıcıların seçimleri arasına girmeyi hak ediyor.

Yenikombi ile Size En Uygun Eca Kombiyi Seçin!

Yoğuşmalı kombi seçimlerinde dikkat edilen başka bir konu ise enerji tasarrufudur. Doğalgaz kullanımı; diğer ısınma yöntemlerine kıyasla daha zahmetsiz olması ve evin her odasına istenilen sıcaklığın ulaşması bakımlarından tercih edilmektedir. Fakat yanlış tercih edilen kombilerden dolayı kış aylarında gelen yüksek tutarlı faturalar kombi kullanıcılarının korkulu rüyası haline gelmiştir. Soğuk havalarda yeterli performansı sağlayamayan kombiler evin ideal sıcaklığına ulaşmasına katkı sağlayamazken bütçenize de zarar verir.

ECA Yoğuşmalı kombi evinizi ısıtırken cebinizi yakmaz!

Eca yoğuşmalı kombi çeşitlerini Yenikombi web sitemizden inceleyip, alanında uzman kadromuzla iletişime geçerek evinize en uygun kombiyi satın alabilirsiniz. Eca Calora Premix ve Eca Citius Premix modellerimizde 52 ay olan ürün garantisi; Eca Proteus Premix modelinde 70 aya ulaşan süresi ile evinizde ve kalbinizde uzun zaman yer alacak!

Garanti süreleri hakkında bilgi sahibi olmak için bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz. Yenikombi olarak bizler en yeni yoğuşmalı kombi modellerini %100 müşteri memnuniyeti ilkesine dayanarak sizlere en hızlı şekilde sunuyoruz. Üstelik ödemenizi kombi montajı sonrası yapma imkanıyla!