Yeni Kombi

Yeni kombi sitesi kurulduğu günden bu yana İstanbul’da verdiği doğalgaz hizmetleriyle bir marka haline gelmiş Başar Altan Mühendislik firmasının iştirakidir. Doğalgaz kullanımıyla ilgili tüm hizmetleri uygun fiyatlı ürünler ve avantajlı hizmet paketleriyle birlikte vermektedir.

Bize Ulaşmak İçin Pek Çok Yol Var

Başar Altan Mühendislik, İstanbul Gaz ve Doğalgaz Dağıtım A.Ş. sertifikalı bir mühendislik firması olmakla birlikte sektörde 25 yıla yakın tecrübeye sahiptir. Yeni kombi internet sitesi üzerinden satın almak istediğiniz ürünlerle ilgili bilgiler sektör deneyimi olan ve tüm teknolojik gelişmeleri yakından takip eden, alanında uzman müşteri temsilcileri tarafından verilmektedir. Sitemizde bulunan canlı destek ve WhatsApp hattından yazarak ya da iletişim bölümünde bulunan numaraları arayarak müşteri temsilcilerimizle anında iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca ‘Biz sizi arayalım’ modülünü kullanarak telefon numaranızı bırakmanız durumunda temsilcilerimiz sizinle aynı gün içinde irtibata geçebilir.

Yeni Kombi Almak Yenikombi ile Çok Kolay

Yeni kombi internet sitesi en yeni ürünlere, piyasaya girdiği andan itibaren ulaşma imkanı sağlar. Satışını yapmakta olduğumuz cihazlar marka başlıklarıyla sınıflandırıldığından marka ya da model aramanız sırasında bu başlıkları kullanabilirsiniz. İdeal kombi arayan müşterilerimiz için hazırladığımız özel filtreler ile evinize en uygun kombi modellerini; kapasite sınıfı, m2, kW ya da fiyat aralığını belirleyerek bulabilirsiniz. Birden fazla marka seçimi yaparak aynı sayfa üzerinde bulunan modellerin fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Ürünlerde sizin için önemli olan özelliklere göre sıralama yaparak en doğru kombiye hemen ulaşabilirsiniz. Sepete ekle ikonuna tıklayarak kolayca satın alabileceğiniz ürünü; isterseniz Whatsapp numaramızdan 7/24 sipariş verebilirsiniz.

Başar Altan Mühendislik Doğalgazda Yanınızda!

İnternet sitemizde mevcut olan ürünleri satın alırken; Başar Altan Mühendislik firması güvencesiyle sunduğumuz sıfır daire ve cihaz değişim paketlerimizle uygun fiyatlı hizmetimize de sahip olabilirsiniz. Yeni kombi sitemizden satın alacağınız Cihaz Değişim Paketi’yle eski kombinizin sökümünden yeni kombinin montajı ve İgdaş cihaz değişim bildirimine kadar olan bütün işlemler tarafımızdan yapılmaktır. Sıfır Daire Paketi’nde ise doğalgaz proje çizimi uzman mühendislerimiz tarafından yapılmakta olup, İgdaş mühendislik işlemleri ve gaz açımı verdiğimiz hizmetlere dahildir. İGDAŞ’a ait işlemlerinizi yaparken sizleri sürekli bilgilendirerek sorunlarınızı çözen bir çalışma sağlıyoruz. Doğalgazla ilgili verdiğimiz tüm hizmetler için Başar Altan Mühendislik firması olarak İGDAŞ yetki belge numaramız 7004204 olup sertifikamızı İgdaş sitesinden sorgulayabilirsiniz.

Her Adımınızda Sizinleyiz

Yenikombi olarak bir kombi satın alırken ihtiyacınız olan tüm aşamalarda sizlere yardımcı olma garantisi veriyoruz. Kombi seçiminizden satın alım işlemlerine, kombi montajından gaz açım işlemlerine, evinizde doğalgaz kullanımını başlatacak adımları sizinle birlikte atıyoruz. Kombi satış ve montajı, doğalgaz proje çizimi, İgdaş işlemleri, doğalgaz açtırımı, doğalgaz sızdırmazlık testi ve daha bunun gibi birçok doğalgaz işlemlerinde müşterilerimizin gereksinimini karşılarken Başar Altan Mühendislik olarak İstanbul’da 25 yıldır verdiğimiz hizmet kalitesiyle evlerden çıkarken kalplere giriyoruz!