Buderus Kombi GB62

Buderus Kombi Gb62 modeli akıllı sistemleriyle gelecek zamanlara ait ısıtma sistemlerini bugünden kullanmaya başlamanızı sağlayacak teknolojiyi evinize getirir.

Geleceğin kombilerini tasarlayan Buderus sayesinde zaman geçse de siz hep bir adım önde olacaksınız!

Buderus Kombi ile Geleceğin Ürünleriyle Bugünden Tanışın

Buderus, tasarladığı ürünlerinde Alman teknolojisini kullanarak gelecek yıllarda da yeniliğini yitirmeyecek ürünler tasarlamaktadır. Piyasaya sunduğu kombi modellerinin uzun yıllar kullanılabilirliği açısından geleceğe açılan teknoloji anlayışıyla hareket etmekte olan firma; verdiği ürünlerde bu güne değil yarına ait ürünler tasarlamaktadır. Uzun vadeli kullanıma sahip olan Buderus kombiler zaman geçse de yeniliğinden bir şey kaybetmeyen özellikleriyle her zaman güncel kalmaya devam etmektedir. Buderus Kombi GB62 modeli, markanın en yeni teknolojiyle üretilmiş, estetik görüntüsüyle zamana meydan okuyan modellerinin başında gelmektedir.

Sade ve Şık Tasarımıyla Çok Fazla Yer Kaplamaz

Sade ve şık tasarımıyla dikkatleri üzerine çeken Buderus Kombi Gb62 300 mm. derinliğindeki ölçüleri ile en dar olan alanlarda bile kullanılabilir boyutlara sahiptir. Duvara monte edilebilmesi, arka aydınlatmaya sahip LCD yapıda olan ekranının pratik kullanımı gibi tasarım özellikleriyle; en ince ayrıntıları dikkate alınarak kullanıcıların rahatlığı düşünülmüştür. Yılların uzmanlığını ihtiyacınıza uygun çözümler sunmak için kullanan Buderus, sizlere kombi kullanımında kolaylık sağlıyor. Sadeliği sevenlerin tercihi olan Buderus Logamax Plus GB62 modern dizaynı ile kombi ihtiyacınıza teknolojik çözümler sunarken, evinize de güzellik katıyor!

Isınızı Arttırırken Faturanızı Azaltın

Yoğuşma teknolojisinin en yeni tasarımlarından olan alüminyum silisyum alaşımlı dökme eşanjörü ile yüksek verim sağlayarak yakıtta tasarruf yapılmasına olanak verir. Buderus Kombi Gb62 yaşam alanınızda sıcaklığı yükseltirken; düşük gaz tüketimiyle ekonomik ısınma sağlar. Böylelikle doğalgaz faturalarınıza yansıyan tutarları belli oranlarda azaltır. Kombinizin ayarlarını değiştirmek zorunda kalmadan ısınmanın keyfine varmanızı sağlayan bu cihazı, yine Buderus uzmanları tarafından üretilmiş olan oda kumandaları ile birlite kullanabilirsiniz. Modülasyonlu oda kumandaları sayesinde GB62 model kombinizin size sunduğu tasarruflu kullanım imkanını hem daha kontrollü hem de konforlu bir deneyimle sağlayabilirsiniz. Yenikombi internet sitemizin iletişim kanallarından ulaşacağınız uzman müşteri temsilcilerimizden akıllı ısıtma sistemleri hakkında istediğiniz tüm bilgileri edinebilirsiniz.

En Güncel Bilgileri Yenikombi’den Öğrenin!

Yenikombi, alanında uzman olan kadrosu ile haftanın her günü ve her saatinde hizmet vermeye devam etmektedir. Diğer markalara ait en yeni ürünlerinde olduğu gibi Buderus kombi GB62 modeli hakkında da en güncel bilgilere satış temsilcilerimizden ulaşabilirsiniz. Akıllı ısıtma sistemleri hakkında montaj da dahil olmak üzere aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabını sizlerle paylaşmaktan keyif alıyoruz. En yeni teknoloji ürünü kombi cihazlarıyla ilgili en güncel bilgileri takip eden modern hizmet anlayışıyla sektörün öncüsü olmaya devam ediyoruz.

Başar Altan Mühendislik firmasının iştiraki olan Yenikombi internet sitemiz, Buderus markasına ait modellerin de yetkili satış noktasıdır. Güvenli alışveriş ve doğalgaz hizmetine ait tüm işlemler için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz!