Demirdöküm Kombi Tam Yoğuşmalı

Demirdöküm Kombi Tam yoğuşmalı olma özelliğiyle doğalgazdan tasarruf sağlarken ısı verimliliğini arttırarak; tüketicilerin taleplerine uygun ürünler sunuyor. Peki tam yoğuşma teknolojisi nedir ve avantajları nelerdir?

Yoğuşmalı Kombilerde Verimlilik

Yeni nesil kombilerde bulunan yoğuşma özelliği son yıllarda yakıtta tasarruf olanağı sağlayan en yeni teknoloji ürünlerinin sahip olduğu bir özellik olarak karşımıza çıkıyor. Yoğuşmalı kombiler; yarı yoğuşmalı ve tam yoğuşmalı olarak iki şekilde sınıflandırılabilir. Yarı yoğuşmalı kombiler tasarımlarında bulunan ek eşanjörü sayesinde %101 oranında verimlilik sağlanır. Tam yoğuşma özelliği olan kombilerin özel tasarımlarının içerisinde bulunan yanma odasıyla sayesinde alev boyu ihtiyaca uygun ayarlanarak modülasyonlu bir şekilde çalışır %109 oranına kadar verimlilik sağlayabilir. Isı verim düzeyi sayesinde tam yoğuşmalı modeller en çok tercih edilen kombi modellerindendir. Özellikle metrekaresi geniş olan evlerin ideal sıcaklığa ulaşabilmesi için harcanan enerjiyi en aza indiren Demirdöküm Kombi Tam yoğuşmalı modelleri en hızlı tükenen ürünler listelerinin başında yer alıyor.

Tam Yoğuşmalı Kombi ile Maksimum Yakıt Tasarrufu İçin Bu Hususlara Dikkat Etmelisiniz

Normal kombiler sağladıkları ısıların büyük bir miktarı bacalarından çıkan atık gazla dışarı atılır fakat yoğuşmalı kombilerde atık gazın içerisinde bulunan su buharının gizli ısısı kullanılarak yakıttan tasarruf sağlanır. Isı kaybının maksimum düzeyde önüne geçen Demirdöküm Kombi Tam yoğuşmalı özelliğiyle tüketilen gaz miktarına oranla daha verimli bir yanma elde etmenizi sağlar. Daha az doğalgaz tüketimiyle daha fazla ısınma imkanına sahip olursunuz. Evinizin ısı yalıtım özellikleri ve doğru projelendirilmiş tesisat ile evinizin ideal ısısını koruyarak yakıtta %25 civarında bir yakıt tasarrufu elde etme olanağına sahipsiniz. Yenikombi girişimi olan Başar Altan Mühendislik firmamızın profesyonel mühendislerinden sağlayabileceğiniz ücretsiz keşif, doğalgaz proje çizimi ve diğer bütün doğalgaz işlemleriyle ilgili bilgi almak için internet sitemizden bulunan iletişim kanallarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Evinize Uygun Demirdöküm Kombiler İçin Yenikombi Uzmanları 7/24 Yanınızda!

Yoğuşmalı kombi tercihlerinizde evinizin yapısal durumu önem arz etmektedir. Isı yalıtımı, panel radyatör miktarının yeterli olup olmadığı, odaların metrekaresi, kullanılan banyo sayısı, evin bulunduğu cephe gibi birçok özellik dikkate alınarak kombi seçilmesi gerekmektedir. Bu konulara dikkat edilmeden satın alınan kombiler enerji kaybı olasılığınızı arttırabilir. Evinize ve tercihlerinize uygun kombi seçimi için uzmanlardan bilgi almak zaman kaybınızın önüne geçerken kombinizin kullanımı sırasında oluşabilecek enerji ve para kaybınızı da engeller. Yenikombi internet sitemizi tercih ederek, Demirdöküm Kombi Tam yoğuşmalı model tercihlerinizde evinizin yapısal özellikleri, sizin tercihleriniz gibi birçok özelliği dikkate alarak sizleri evinize ve tercihlerinize en uygun cihaza yönlendirecek olan uzman personellerimizden 7 gün 24 saat hizmet almaya devam edersiniz. İnternet sitemizden bulunan iletişim kanallarından size en uygun olan yöntemi kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Demirdöküm kombilerin tam yoğuşmalı ve diğer bütün modellerini Yenikombi internet sitemizden tükenmeden alın!