Eca Kombi Modelleri

Doğalgaz kullanıcılarının yeni kombi alımlarında en fazla üzerinde durduğu ECA Kombi modelleri her bir özelliği ile müşterilerinin kalbine girmeyi başarıyor. Bir kombiden beklenen bütün talepleri içinde toplayan Eca kombiler tavsiye listelerinde de ilk akıllara gelen isimlerden biri oluyor.

Güvenli Kullanım İçin Özelleştirilmiş Emniyet Sistem Tasarımı

Doğalgaz kullanımında büyük önem taşıyan bir konu olan doğalgazın dikkatli kullanılması Eca markasının en çok üzerinde durduğu konulardan bir tanesidir. Kullanıcılarının ve çevrenin güvenliğini düşünen firma; Eca Kombi modellerini tasarlarken; hatalı kullanımda tehlike arz eden doğalgaz kullanımını emniyetli hale getirmek için özel bir sistem geliştirilmiştir. ECA, her kombi modelinde kullandığı bu sistem ile üstün güvenlik önlemlerini kullanarak kullanıcılarına kombilerini güvenle kullanma olanağı sağlamıştır. Satın alacağınız her Eca kombi modelinde bulabileceğiniz bu özellikler sayesinde sadece evinizi ve sevdiklerinizi korumakla kalmayacak; çevrenizdekileri de olası tehlikelerden korumuş olacaksınız.

Eca Kombi Modelleri Sizi ve Doğayı Önemser

Çevrenin güvenliğini önemsediği kadar doğayı da düşünen ECA tükenebilen enerji kaynaklarının kullanımını en az seviyede tutarak, en yüksek verimlilikte çalışan ürünler tasarlar. Eca kombi modelleri çevreyi önemserken bütçenize de katkı sağlar. Uzun vadeli kullanım için tasarlanmış paslanmaz çelikten üretilen brülör sayesinde üstün yanma verimi elde ederek cebinize tasarruf sağlarken; atık gaz emisyonunu düşük seviyede tutarak hava kirliliğinin de önüne geçmeye çalışır. Eca kombi modellerinde yer alan sirkülasyon pompası ile düşük ısılarda daha verimli bir ısınma sağlayarak enerji verimliliğine katkıda bulunur. Plakalı eşanjörü bulunan modellerde bulunan kullanım suyunda ileri besleme ve türbin sistemi ile sabit sıcaklıkta su alma keyfini yaşarsınız. Bu sistemin özelliği, su ısısının değişikliği ile keyfiniz bölünmezken suyu ısıtmak için suyu israf etmeyerek su kullanımınızla dünyaya katkıda bulunursunuz. Modellerin detaylı özellikleri için Yeni kombi müşteri temsilcileriyle şimdi iletişime geçebilirsiniz.

Güvenlik İçin ECA’yı Güvenmek İçin Yenikombi’yi Seçin!

Günümüzde Hermetik baca özellikleriyle evlerin içinde yer alan Yoğuşmalı kombilerin görsel özellikleri de son zamanlarda daha fazla dikkate alınmaktadır. Estetik bir yapıda olması, modern tarzda görünmesi gibi aranılan özellikler dışında kompakt boyutlarda olması ve yerden de tasarruf etmeye imkan vermesi bir kombide aranan özelliklerin başında gelmektedir. Modern tasarımlı ECA Kombi modelleri 678 mm x 410 mm x 288 mm olan minimal boyutlarıyla kullanım alanında tasarruf sağlayarak kullanıcılarının yer ihtiyaçlarına karşılık vermektedir. Genel özelliklerinin bir kısmı yazımızda verilmiş olan ECA Kombi markasına ait tüm kombi modellerini Yenikombi internet sitemizden bulabilirsiniz. Ürün detay bilgilerine ulaşmak için irtibat numaralarımızdan arayabilir ya da iletişim kanallarımızın yardımıyla uzmanlarımızdan detaylı bilgi edinebilirsiniz. Evinize en uygun Eca Kombi modelleri için siz de bizimle irtibata geçin.

Cihazınızı Yeni kombiden güvenle alın, güvenli kullanın!