Vaillant EcoTEC

Vaillant ecoTEC ısıtma sistemleri denildiğinde akla ilk gelen markalardan olup, yüksek teknolojiyle ürettiği kombileri uygun fiyat politikasıyla sunmaktadır. 145 yıllık deneyimi ile sektörünün öncüsü olan kombinin mucidi Vaillant; bu alanda en çok tercih edilen markaların başında gelmektedir.

Vaillant markası Avrupa Birliği tarafından uygulanan Ecodesing yönetmeliğinin tüm şartlarını taşıyan, A sınıfı enerji verimliliğiyle çalışan yüksek teknolojiye sahip kombiler üretmektedir. ErP (Energy-related Products) yönetmeliği enerji verimliliği ve yenilenebilir enerji kaynaklarının arttırılması hususları günümüzde oldukça önemli hale gelmiştir. Çevreye duyarlılığı yüksek olan Vaillant ecoTEC evinizi de içinizi de ısıtır.

Ayrıca sıcak su sevenlerin seçimi Vaillant ecoTEC bol sıcak su imkanıyla gönülleri kazanmayı başarıyor. Suyun ısınmasını beklerken oluşacak vakit kaybınızın önüne geçerken, size de suyun keyfini çıkartmak kalıyor.

İhtiyaca En Uygun Kombiyi Seçmek Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı!

Vaillant yoğuşmalı kombi tüketicilere sunduğu 5 farklı çeşidiyle tüm ihtiyaçlarınızı karşılar. İhtiyaçlarınıza uygun kombiyi seçerken akıl karışıklığı yaratmaz.  Evinize en uygun kombiyi satın almanız için Yenikombi uzman kadrosuyla sizlere 7/24 kombi seçim programı fırsatı sunmaktadır. Ayrıca kombi satın almadan önce ücretsiz keşif talebinde bulunarak proje çizimi ve gaz açtırma detaylarını yetkili mühendislerimize danışabilirsiniz.

  • Vaillant ecoTEC Intro Tam Yoğuşmalı
  • Vaillant ecoTEC Pro Tam Yoğuşmalı
  • Vaillant ecoTEC Plus Tam Yoğuşmalı
  • Vaillant ecoTEC Pure Tam Yoğuşmalı
  • Vaillant ecoTEC Exclusive Green iQ 36 Multi Yoğuşmalı

Her Model, Öne Çıkan Farklı Özelliklerle Vaillant’ta!

Vaillant Intro: Vaillant ailesinin üstün özelliklerini taşıyan en küçük boyutlardaki üyesi olan bu model, yaklaşık 13,4 lt/dk su debisi ile sıcak su ihtiyacınızı kolaylıkla karşılar.

Vaillant Pro: Isı ayarını ihtiyaca uygun ayarlarken ‘‘Aqua Sensör’’ teknolojisiyle sıcak su keyfini size anında yaşatır.

Vailant Plus: 4 farklı kapasitesiyle ısı ve sıcak su seçimini tamamen size bırakan bu model, ‘‘Aqua Konfor’’ özelliği ile de ihtiyacınız olan küçük hacimli suyu önden ısıtıp depolayarak kullanımınız için hazır hale getirir.

Vaillant Pure: Vaillant markasının en çok tutulan bu modeli, su basıncında meydana gelen düşüşlerde dahi su konforunuzun sürdürülebilir olmasını sağlar.

Vailant Exlusive Green iQ 36: Kombinin mucidi Vaillant, ustalık eseri olarak piyasaya sürdüğü bu ürünün multi yoğuşmalı yapısı sayesinde su da ve enerjide extra tasarruf sağlarken, geri dönüşümlü malzemelerden üretilmiş yapısı ile çevre duyarlılığını maksimum seviyeye taşımıştır.

Vaillant kombi modellerinde kullandığı paslanmaz çelik eşanjörü sayesinde uzun ömürlü kullanım imkanıyla evlerin sessiz kahramanı olmaya devam ediyor. Vaillant eco TEC tüm kombi modelleri Yenikombi sitesinde sizleri bekliyor.

Hadi sizde Yenikombi ile kombinizi hemen yenileyin, Vaillant dünyasına güvenilir bir adım atın!